Narty dzieciom

Od 2015 roku nasza szkola włączyła się do projektu "Narty dzieciom"

Ideą Narty Dzieciom jest: udostępnić aktywny wypoczynek na ekskluzywnym poziomie połączony ze zdobyciem trudnej umiejętności jazdy na nartach dla każdego dziecka nawet albo przede wszystkim dla dzieci, które nigdy nie miały nart na nogach, których rodzice nie są majętni i których nauczyciele – niekoniecznie narciarze – obawialiby się w normalnych warunkach zorganizować wyjazd na narty.

Żadne dziecko nie może być wykluczone.

„Narty Dzieciom” to całodzienny pobyt w ośrodku narciarskim połączony z nauką jazdy na nartach i bezpłatnymi wyciągami na wszystkich trasach – dla szkolnych grup zorganizowanych.

Pakiet Narty Dzieciom zawiera dodatkowo (oprócz tego co otrzymuje typowy narciarz):

• wypożyczenie kompletnego sprzętu
  • opiekę wolontariuszy, wspomagających naukę jazdy na nartach
  • ciepły posiłek
  • zniżkę dla rodzeństwa
  • bezpłatne korzystanie dla nauczycieli (jeden nauczyciel na 10 uczniów)
  • bezpłatne szkolenia dla nauczycieli

W marcu tego roku udało sie nam jeszcze, mimo niesprzyjającej aury, zrealizować jeden wyjazd dla starszej grupy.