Rosnę zdrowo

29 września 2016 r. na terenie ośrodka rekreacyjno - wypoczynkowego w Radawie odbył się Piknik promujący zdrowe odżywianie i aktywny styl życia wśród dzieci. Inicjatorem imprezy plenerowej od 15 lat jest Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia, a tegorocznym współorganizatorem była Agencja Rynku Rolnego. W imprezie udział wzięły szkoły, które należą do sieci Szkół Promujących Zdrowie z powiatów jarosławskiego, lubaczowskiego i przeworskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 i 4 SP. Brali udział w licznych konkursach i zawodach. Zajęli czołowe miejsca w wielu konkursach, m. in. piosenki o zdrowiu, rzeźby z owoców i warzyw, wiedzy o zdrowym odżywianiu, rzucie ziemniakiem do celu. Na wszystkich czekał zdrowy poczęstunek po którym uśmiechnięci, zadowoleni i w doskonałych humorach wrócili do domu.

Zdjęcia do obejrzenia  na Facebooku.