Statystyki
- Odwiedziny: 739081
- Do końca roku: 239 dni
- Do wakacji: 46 dni
Konkursy organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty :
Biologia- finalista M . Sigda (biologia) , finalista W. Rybak (historia, matematyka)
Konkursy ogólnopolskie:
Wyróżnienie ogólnopolskie w konkursie „ Ładnego pisania" A. Kisiel, K. Matuszek
Ogólnopolski Konkurs bezpieczeństwo ruchu drogowego- - I miejsce powiat, V miejsce województwo
Konkursy gminne i powiatowe
III miejsce w Gminnym Konkursie czytelniczym „Świat powieści Hanny Ożogowskiej
Konkurs ortograficzny dla szkół podstawowych - wyróżnienie
VI miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - szkoły podstawowe - II miejsce
VI miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - gimnazja-I i II miejsce
Geografia- konkurs powiatowy- laureatki III klasy gimnazjum Wielkiego Konkursu Geograficznego Powiatu Łańcuckiego
Młodzież zapobiega pożarom- I miejsce w gminie
Ogólnopolski Konkurs bezpieczeństwo ruchu drogowego- - I miejsce powiat, V miejsce województwo
III miejsce w V Gminnym Konkursie Czytania z zrozumieniem
Konkurs literacki -„Jan Paweł II - Wychowawca młodych" - wyróżnienie
I i II miejsce w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych pod patronatem „Promar" Rzeszów
Konkurs matematyczny „Matematyczny czar par" -I miejsce w gminie, III powiat klas IV i II klasa V
V miejsce w Powiatowym konkursie „Mistrz matematyki "
„Piosenka odmieni ci świat" -II miejsce w powiecie
Współcześni rycerze św. Floriana"- wyróżnienie
Gminny konkurs matematyczny - III miejsce
Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie- wyróżnienie
Sukcesy sportowe:
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce (Izabela Wikiera- II, Justyna Czarny- I, Aleksandra Krupa- I, Weronika Wojturska- II, Aldona Stopa II, Paulian Piątek III)
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce - trójbój V miejsce powiat
I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie siatkówce dziewcząt
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców - V powiat
II miejsce w Gminnej Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - mini piłka nożna chłopców
II miejsce W Gminnej Gimnazjadzie -piłka nożna chłopców
II miejsce w gminie w Trójboju lekkoatletycznym
II miejsce Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej gmina i powiat -gimnazjum w tenisie
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie siatkówce dziewcząt
III miejsce Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkę chłopcy gimnazjum
V miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt