Statystyki
- Odwiedziny: 739075
- Do końca roku: 239 dni
- Do wakacji: 46 dni
Michał Rybak – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii -gimnazjum
Michał Rybak- udział w Rejonowym Konkursie Matematycznym- gimnazjum
Michał Rybak -III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym im. J. Marszała-gimnazjum
Michał Rybak- I miejsce w Konkursie Interdyscyplinarnym w Urzejowicach,-gimnazjum
Katarzyna Piekło- wyróżnienie w XXII Konkursie im. J. Marszała, gimnazjum
Kornelia Pieczek- wyróżnienie w XXII Konkursie im. J.Marszała, gimnazjum
Dominik Kostka – wyróżnienie w konkursie na ozdobę choinkową organizowany przez biblioteki publiczne gminy Przeworsk;
Wyróżnienie w X Gminnym Konkursie Ortograficznym dla ucznia kl. VI - Mikołaja Porębnego
II miejsce Marii Kłos w powiatowym konkursie ortograficznym gimnazjum
Bernard Wojturski, Matusz Uchman, Janek Sowa – II miejsce w turnieju BRD na etapie gminnym. gimnazjum
Michał Rybak – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na etapie gminnym oraz II miejsce na etapie powiatowym. gimnazjum
I miejsce w gminnym konkursie plastycznym - „Pani wiosna” - praca zbiorowa (Zuzia Sałkowska, Wiktoria Rupar, Maja Rydzik, Ania Mirek).
,,Listy dla Ziemi” – uczennice kl. II i III G otrzymały nagrody na etapie gminnym, K. Pelc wyróżnienie na trapie krajowymv (gimnazjum)
Udział w Gminnym Konkursie Turystyczno-Krajoznawczym w Urzejowicach -drużynowe II miejsce: Rybak M., Piątek D., Pieczek K., Piekło K. gimnazjum
Sukcesy sportowe
III miejsce w gminie w piłce siatkowej dziewcząt w gimnazjum
III miejsce w gminie w tenisie stołowym dziewcząt w gimnazjum
I miejsce w gminie sztafety chłopców w gimnazjum 4x100m
I miejsce w Gminie w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt z SP
Uczennice z kl. 5 i 6 SP brały udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej zajmując III miejsce.
I miejsce w gminie Izabeli Piątek i II Aleksandry Kukulskiej w biegach przełajowych szkół podstawowych
I, II i III miejsce w gminie w skoku w dal, biegach na 100, 300,1000 m dla gimnazjalistów: M. Kłos, I. Krupa, B. Piątek, D. Płoskoń, A. Lasek, A. Jagieła, Ł. Kulpa
I, II, III miejsca w gminie w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt szkoły podstawowej ( T. Pieczek, M. Tomczyk, K. Hołub, I. Piątek, P.Lasek, A. Kukulska, M. Mroszczyk, J. Mirek, P. Witowski)
I i II miejsca w gminie w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt gimnazjum (J. Krupa, P. Piątek, K. Pieczek, K. Rączka, R. Hołub, D. Płoskoń, M. Rybak)
Gimnazjada: Lekka atletyka:
I miejsce Bartłomieja Piątka (kl. II G ) w Gminnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – bieg 300 m, V miejsce w zawodach powiatowych.
II miejsce Damiana Płoskonia (kl. II G ) w Gminnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – bieg 300 m, XV miejsce w zawodach powiatowych.
II miejsce Adriana Laska (kl. III G ) w Gminnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – bieg 100 m, XIII miejsce w zawodach powiatowych.
I miejsce Łukasza Kulpy (kl. II G ) w Gminnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – bieg 1000 m, XV miejsce w zawodach powiatowych.
II miejsce Adriana Jagieły (kl. III G ) w Gminnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – bieg 1000 m, X miejsce w zawodach powiatowych.
III miejsce Izabeli Krupy (kl. I G) w Gminnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – bieg 100 m, XIV miejsce w zawodach powiatowych.
I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla sztafety chłopców w gimnazjum w biegu 4x 100 m i VI miejsce w powiecie
Szkoła Podstawowa:
Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada: Biegi przełajowe
I miejsce: Tobiasz Pieczek w Gminnych Biegach Przełajowych (500 m) i VII w biegach powiatowych
II miejsce Kacper Bielówka w Gminnych Biegach Przełajowych (500 m)
I miejsce Michał Mroszczyk w Gminnych Biegach Przełajowych (1000 m)
II miejsce Jakub Mirek w Gminnych Biegach Przełajowych (1000 m)
III miejsce Piotr Witowski Gminnych Biegach Przełajowych (1000 m)
I miejsce: Kacper Rączka w Gminnych Biegach Przełajowych (1200 m)
II miejsce: Radosław Hołub w Gminnych Biegach Przełajowych (1200 m)
II miejsce: Damian Płoskoń w Gminnych Biegach Przełajowych (1500 m)
III miejsce: Michał Rybak w Gminnych Biegach Przełajowych (1500 m)
I miejsce: Izabela Krupa w Gminnych Biegach Przełajowych (1000 m)
II miejsce: Patrycja Piątek w Gminnych Biegach Przełajowych (1000 m)
III miejsce: Patrycja Lasek w Gminnych Biegach Przełajowych (1000 m)
Szkoła Podstawowa: Gry zespołowe:
IV miejsce chłopców z klasy 4 i 5 Szkoły Podstawowej w powiatowym Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
III miejsce chłopców z klasy 2 i 3 Szkoły Podstawowej w powiatowym Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
II miejsce drużyny szkoły podstawowej chłopców w gminnym czwórboju lekkoatletycznym
II miejsce drużyny chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej
I miejsce drużyny młodzików w turnieju piłki nożnej z okazji Pikniku „Czas na zdrowie”
Gimnazjum: Gry zespołowe
IV miejsce w Gminnych zawodach piłki siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV miejsce w Turnieju o Puchar Orlika w piłce nożnej uczniów klasy 6 SP i I Gimnazjum
IV miejsce uczniów Gimnazjum w Halowym Turnieju piłki nożnej juniorów młodszych w Przeworsku
IV miejsce chłopców Gimnazjum w środowiskowym turnieju piłki siatkowej w Urzejowicach