Jasełka - Wieczór kolęd

Każdego roku w  styczniowy   wieczór  roku uczniowie naszej szkoły, a często  też przedszkolaki wystąpują  na wspólnym wieczorze kolęd w WDK w Świętoniowej . Spotkanie przygotowuje : Akcja Katolicka, Koło Gospodyń i nasza szkoła.

Tego wieczoru zbieramy też datki na nasz  program " Adopcja na odległość". Udało nam się w tym roku zebrać ponad 700 zł. (Więcej na temat naszej akcji w zakładce do pobrania.)

hf

W tym roku „Wieczór kolęd”  odbył się  dnia 14 stycznia . Wszyscy, pod przewodnictwem naszego organisty i radnego Leszka Laska, mieli okazję zaśpiewać najbardziej popularne kolędy. Akcja Katolicka i Koło Gospodyń przygotowali poczęstunek dla wszystkich obecnych, a uczniowie szkoły wystawili jasełka- w tym roku młodsi pokazali   przedstawienie  świąteczne a gimnazjaliści wystąpili jako grupa kolędnicza. Impreza zawsze cieszy się duża popularnością  i trwa coraz dłużej- w tym roku było to blisko 3 godziny wspólnego kolędowania.