Mistrzynie Powiatu Przeworskiego 2011 2012 i 2013 roku

24 lutego 2011 roku nasze dziewczyny zostały mistrzyniami Powiatu Przeworskiego w Gimnazjadzie Dziewczyn w siatkówce. W finale pokonały dziewczyny z Zarzecza, Gorzyc, Przeworska, Sieniawy, Adamówki , Gaci. Czeka je teraz występ na etapie rejonowym. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesu!!!

Oto zwycięski skład razem z opiekunem Panią Lucyną Kisiel.mistrz

Również 2012 roku dziewczyny z gimnazjum pod opieką pani Lucyny Kisiel powtórzyły sukces i po raz trzeci z rzędu zostały mistrzyniami powiatu przeworskiego.

W tym roku również zajęły I miejsce w I Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym przez Gminę Przeworsk i Towarzystwo Miłośników Piłki Siatkowej

siatak

W roku szkolnym 2012/2013 nasze dziewczyny z gimnazjum po raz kolejny były najlepsze w gminie i powiecie w siatkówkę. Pokonały takie duże gimnazja jak Gimnazjumw Przeworsku , Kańczudze, Adamówce. Osiągnęły sukces dzięki wytrwałej pracy i zangażowania w treningi pod okiem pani Lucyny Kisiel, mimo tego  iż nasza szkoła nie dysponuje salą gimnastyczną, ani profesjonalnym boiskiem do siatkówki, ale to już specyfilka polskich sukcesów ( Szymon Majewski- mistrz olimpijski trenował pod mostem rzut młotem).