Korzystanie z boisk szkolnych

Regulamin boiska szkolnego do piłki ręcznej(trawiaste)

1. Właścicielem boiska jest Gmina Przeworsk , administratorem  Zespół Szkół w Świętoniowej
  2.  Boisko szkolne jest miejscem przeznaczonym do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego, zajęć rekreacyjno – sportowych oraz spędzania przerw międzylekcyjnych przez uczniów szkoły.
  3.  Z boiska w pierwszej kolejności korzystają uczniowie, realizujący zajęcia programowe.
  4.  Urządzenia oraz sprzęt sportowy znajdujący się na boisku może być używany tylko w obecności i na polecenie nauczyciela.
  5. Za bezpieczeństwo uczniów podczas przerw odpowiadają nauczyciele dyżurujący.
  6. Przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych i po ich zakończeniu szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczniów znajdujących się na terenie boiska szkolnego.
  7. Korzystanie z boiska dla osób postronnych( nie będących uczniami szkoły) możliwe jest  po uprzednim uzgodnieniu z dyrektorem szkoły.
  8.  Wszelkie uszkodzenia boiska i jego urządzeń należy zgłaszać do nauczyciela dyżurującego, nauczyciela wychowania fizycznego lub w sekretariacie szkoły.
  9.  Stan techniczny obiektu sportowego kontroluje nauczyciel prowadzący zajęcia.
  10.  Za wszelkie uszkodzenia odpowiada materialnie osoba, która wyrządziła szkodę lub jej prawni opiekunowie.
  11. Na obiekcie obowiązuje zakaz:
  • wprowadzania psów i innych zwierząt,
  • niszczenia urządzeń,
  • wspinania się po bramkach,koszach , siatkach ogrodzeniowych
  • niszczenia zieleni ,
  • jazdy po boisku pojazdami,
  • palenia wyrobów tytoniowych,
  • spożywania napojów alkoholowych,
  • przebywania osobom pod wpływem alkoholu lub pod działaniem innych środków odurzających,
  • zaśmiecania terenu.

Osoby przebywające na terenie obiektu sportowego zobowiązane są do zachowania porządku i przestrzegania powyższego regulaminu.

Dyrektor Janusz Harpula

Boisko szkolne otwarte jest w godzinach pracy szkoły nie dłużej jednak jak do zmroku .

Boisko trawiaste jest zamknięte do odwołania.

Boisko wielofunkcyjne

Regulamin boiska wielofuncyjnego w załączniku.

Zgodnie z  Zarządzeniem nr 48 Wójta Gminy Przeworsk stawka opłaty za 1 godzinę  wynajęcia boiska wielofunkcyjnego wynosi 10 zł.

Oplate neleży uiścić z góry w sekretariacie szkoły, najpożniej w dniu wynajęcia boiska w godzinach od 8.00 do 14.00