Nasze sukcesy- 2009/2010

wrzesień- III miejsce Karoliny Rupar w Powiatowym Konkursie Plastycznym " Bezpieczne wakacje"

październik-Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce (  Justyna Czarny- I miejsce  w biegach przełajowych 1000 m . Sabina Chmura II miejsce w biegach przełajowych- 500 m,  Gabriela Piech II miejsce w biegach przełajowych- 500 m)

październik- Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce (Bartosz Rydzik , - I miejsce  w biegach przełajowych 1000 m , I miejsce w powiecie. II miejsce w biegach przełajowych- 500 m- Kamil Bar i Adrian Jagieło )

listopad-I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej- Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt sp -III miejsce w powiecie

listopad -I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej- Trójbój lekkoatletyczny chłopców

listopad- I miejsce w Gminnym Turnieju  piłki nożnej drużyny szkoły podstawowej

grudzień-Wyróżnienie ogólnopolskie w konkursie „ Ładnego pisania" - P. Drzystek

luty- konkurs powiatowy- Powiatowy konkurs im. J. Marszała -III miejsce W. Rybak i M. Matuszek

luty-Konkurs matematyczny „Matematyczny czar par" -II miejsce w gminie,

luty -6 miejsce szkoły w  ogólnopolskim konkursie Młody Menager Środowiska

luty- zespół naszego gimnazjum  najlepszy w gminie w piłce siatkowej chłopców . Na szczeblu powiatowym uzyskali tytuł wicemistrza.

marzec-Zespół naszego gimnazjum w składzie Karolina Niemiec, Emilia Halwa i Weronika Wojturska zwycięzył w I gminnym konkursie "Mity nie są moją piętą Achillesa" . Dzewczyny zdobyły maksymalną liczbę punktów. Gratulujemy!!!

marzec- II miejsce w Gminnym Konkursie „ Matematyczny Czar Par" - Kornelia Pieczek  Michał Rybak

kwiecień - uczeń naszej szkoły Bartosz Rydzik został finalistą etapu wojewódzkiego w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej- gratulujemy i życzymy sukcesu

kwiecień- uczeń naszego gimnazjum Wojciech Rybak odebrał gratulacje od Kuratora Oświaty za zdobycie tytułu laureata konkursu z matematyki i geografii oraz tytuł finalisty z historii

kwiecień -Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie  siatkówce chłopców -na szczeblu powiatowym uzyskali tytuł wicemistrza.

maj- I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - mini siatkówka dziewcząt sp- II miejsce w powiecie

maj - drużyna naszego gimnazjum ( Bartosz Rydzik, Krystian Kisiel i Maciej Sigda) okazała sie najlepsza w gminie w turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego, w etapie powiatowym zdobyli II miejsce , gratulujemy

maj - uczenice naszego gimnazjum zajęły czołowe miejsca w VII Gminnym Konkursie Ortograficznym -" Mistrz Ortografii". Ewa Kubusiak zajęła I miejsce a Jadwiga Bielówka - III miejsce . Gratulujemy

maj - praca uczennicy naszego gimnazjum Jadwigi Harpuli " Losy sybirackich zesłańców" została zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego w konkursie "Losy bliskich i dalekich". Gratulujemy

maj- drużyna naszego gimnazjum w piłce nożnej  zajęła II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej . Gratulacje

maj- drużyna piłki nożnej szkoły podstawowej zajęła I miejsce w Gminnym Turnieju . Gratulujemy.

maj - I miejsce drużyny szkoły podstawowej w gminnym etapie turnieju " Baw się razem z nami"

maj - II miejsce dla ucznia szkoły podstawowej Przemysława Chmury w powiatowym konkursie "Mistrz Matematyki", III miejsce uczennicy Marii Matuszek  w powiatowym konkursie "Mistrz Matematyki" . Gratulujemy

maj- I miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno- przyrodniczym - Rybak Wojciech

maj- III miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno- przyrodniczym - Maria Matuszek

maj- Powiatowy konkurs „Osobowości mojej małej ojczyzny" -I miejsce W. Wojturska

maj-III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - Bielówka Aleksandra

czerwiec - Jadwiga Harpula została laureatką ogólnopolskiego konkursu  "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków  w latach 1914-1989 " Gratulacje

czerwiec- I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki „ Piosenka odmieni Ci świat" - Izabela Szlachta, Izabela Wikiera

czerwiec- II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki „ Piosenka odmieni Ci świat"- Dominika Kulpa

czerwiec- I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki „ Piosenka odmieni Ci świat" Gabriela Kukulska

czerwiec- wyróżnienie miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki „ Piosenka odmieni Ci świat"- Patrycja Piątek