Anioły z naszej szkoły

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci,  działające już ponad 20 lat w naszej szkole wraz z Szkolnym Kołem Caritas, Samorządem Uczniowskim zorganizowali w tym roku akcję chartyatywną, której celem było zebranie pieniędzy dla chorej OLi-  córki naszej absolwentki. Zorganizowano kiermasz ozdób świątecznych, konkurs na najpiękniejszego anioła ( anioły póżniej zlicytowano). Pieniądze zbierali uczniowie, rodzice i nauczyciele. Udało się przekazać mamie Oli kwotę ponad 2300 zł. Pani Ewa wraz z rodziną w świątecznej kartce z życzeniami, napisała, że takie gesty pozwalają uwierzyć w ludzi.  Wiemy , że Święta to taki czas, kiedy dzielimy się dobrem, a pieknym polskim zwyczajem jest zostawianie pustego krzesła dla potrzebującego, my też będziemy się starać pamiętać o potrzebujących  przez cały rok.