Sukces Szymona

15 maja 2018 roku w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu odbył się finał konkursu biblijnego.

Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: „Duch Święty napełnia nas swoją mądrością i łaską”. Literatura w finale obejmowała wskazane fragmenty Ewangelii według św. Jana oraz większość treści Ewangelii według św. Łukasza i wybrane fragmenty Dziejów Apostolskich.

W finale wzięło udział 118 młodych olimpijczyków. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Klaudia Preisner i Szymon Rybak. Nasz uczeń Szymon Rybak zajął III miejsce w wyżej wspomnianym konkursie, uzyskując zaszczytny tytuł laureata konkursu biblijnego.

Wszyscy finaliści konkursu zostali nagrodzeni.  Poza  imiennymi dyplomami  otrzymali nagrody rzeczowe. Gratulujemy Szymonowi, dziękujemy za  wytrwałość w zgłębianiu Słowa Bożego i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Bęben