Najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Świętoniowej w ENERGYLANDII

Każdy lubi, kiedy jego praca i sukcesy są zauważane i doceniane, podobnie uczniowie, cieszą się z każdego dobrego stopnia, szczególnie wtedy, gdy włożyli dużo wysiłku w jego zdobycie. Dobre wyniki, które są efektem ciężkiej pracy, to powód do dumy. Dlatego od 2014 roku najlepsi uczniowie po zakończeniu roku szkolnego  wyjeżdżają na „Wycieczkę nagrodę”.  W tym roku szkolnym Zarząd Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej zdecydował, że na „Wycieczkę nagrodę” dzieci ze Szkoły Podstawowej w Świętoniowej  pojadą do ENERGYLANDII.  Park rozrywki to niezwykłe miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będąc na miejscu stwierdziliśmy, że rzeczywiście jest tu mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży czy dorosłych. Grupa uczniów miło spędziła czas korzystając bezpłatnie do woli z proponowanych form rozrywki.  Czas poświęcony na zabawy szybko upłynął ale pozostały niezapomniane wrażenia i  wspomnienia.  Koszt wycieczki zamknął się kwotą 4100 zł. Całość przedsięwzięcia finansowana jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej , Radę Rodziców i szkołę.